Urządzenie SoulBox zaprojektowane, aby cieszyć oko.

Zamień wiele nieestetycznych urządzeń w jedno, skupiające w sobie wszystkie funkcje. Sprawdź SoulBox, serce pokoju.

Urządzenie SoulBox. Wszystkie funkcje w jednym miejscu.

Jedynym urządzeniem w systemie Souly jest zaprojektowany specjalnie pod tę funkcję estetyczny SoulBox o wielkości 20×15 cm. SoulBox pełni rolę bezprzewodowego punktu dostępowego WiFi (Access Point) i sterownika dla systemu ogrzewania. Urządzenie rozpoznaje obecność mieszkańca i zarządza zadanymi scenariuszami, takimi jak tryb „Eco Mode” Souly.

Czy wiesz, że uruchamiając system Souly nie inwestujesz w żadne dodatkowe serwery, czy kontrolery, a do transmisji wykorzystujesz już istniejącą infrastrukturę sieciową?

Każdy SoulBox jest zarządzany z bezpiecznego centrum przetwarzania danych Souly (Souly Cloud). Jednym z częściej zadawanych pytań przez przyszłym użytkowników Souly jest pytanie o to, co stanie się w momencie utraty połączenia urządzenia SoulBox z chmurą Souly Cloud? Odpowiadamy:

Jedną z wielu cech wyróżniających Souly jest autonomia urządzeń SoulBox. Oznacza to, że raz skonfigurowane urządzenia z centrum przetwarzania posługują się zadaną logiką niezależnie od chwilowych braków komunikacji z CPD.

Powyższe oznacza, że kluczowe funkcje dla Gościa, takie jak ogrzewanie pokoju, możliwość otwarcia drzwi za pomocą chipu zbliżeniowego, czy reakcja na otwarcie okna pozostaną niezakłócone!

Urządzenie dopasowane w 100% do jego przeznaczenia

SoulBox został stworzony przez zespół doświadczonych ekspertów branży wytwarzania oprogramowania, automatyki budynkowej i nowoczesnej telekomunikacji. Istotne jest to o tyle, że mamy porównanie. Obecnie nie widzimy systemów „przygotowanych” dokładnie po inteligentny hotel (Smart Hotel), inteligentny budynek z apartamentami (Building Intelligence), czy pokój (Smart Room), ale przede wszystkim widzimy nieoptymalne wykorzystanie osiągnięć techniki do realizacji wymagań inwestycji. Przykład: Niestety, bardzo często systemy kontroli dostępu, dostępu do Internetu WiFi i sterowania ogrzewaniem istnieją zupełnie odseparowane, a ich możliwości wykorzystane są w kilkunastu procentach. Taka sytuacja prowadzi do nieoptymalnego wykorzystania środków w inwestycji. Souly z urządzeniem SoulBox to wykorzystanie systemu w 100%. Integracja wszystkich potrzebnych funkcji w jednym urządzeniu to z kolei znaczne oszczędności. Sprawdź wycenę systemu dla Twojej inwestycji.

Uruchom SoulBox wykorzystując istniejące gniazda sieciowe.

Souly nie musi oznaczać rewolucji budowlanej w budynku. Wystarczy, że masz w pokoju gniazdo sieciowe (internetowe) RJ-45, lub przewód Ethernet. Oznacza to już, że możesz podłączyć urządzenia SoulBox i korzystać z ich logiki. Urządzenie jest zasilanie napięciem 230V, lub 24V. Pozostaje kwestia umiejscowienia odpowiednich sensorów, czyli czujników. Aby precyzyjnie ustalić warunki techniczne uruchomienia Souly w Twoim obiekcie, skontaktuj się z inżynierem Souly.