Aplikacja Souly. Dla Twojego klienta

Sterowanie inteligentnym pokojem na miarę naszych czasów. Po prostu z telefonu.

Aplikacja Souly. Nawigacja po pokoju w jednym miejscu.

Świat wszedł w erę technologiczną, w której praktycznie każdy z nas posługuje się prywatnie, lub służbowo smartfonem. Dlatego też Souly w swoim założeniu stawia na dostosowanie systemu do dzisiejszych realiów budując  aplikację Souly. Uruchamiając Projekt Souly IoT oczywiste było, że wykorzystanie smartfonów jako interfejsu klienta jest jedyną słuszną drogą, w przeciwieństwie do pilotów i dedykowanych paneli w zamkniętych systemach.

Czy wiesz, że rynek Smartfonów sięgnął juz 2 miliardów na świecie, a w 2016 roku liczba użytkowników mobilnych to 60% wszystkich użytkowników Internetu?

Aplikacja Souly na dzień dzisiejszy umożliwia dostosowywanie temperatury w pomieszczeniu do własnych potrzeb, jednak posiada ona pełną otwartość na inne moduły funkcjonalne, które dostosować w pełni do potrzeb potencjalnego klient

Warto podkreślić ekologiczny aspekt instalacji systemu Souly. Rozwiązania biorące pod uwagę ekologię i oszczędzanie zużycia energii są często premiowane przez różnorodne programy rządowe, czy organizacje europejskie.

Mechanizmy Souly takie jak tryb „Eco Mode”, w którym system obniża temperaturę pokoju podczas nieobecności Gościa lub automatyczne wyłączanie grzania podczas rozszczelnienia okna, pozwalają na rewelacyjne wpisanie systemu w promowane projekty.

Oprócz aspektu ekologicznego powyższe mechanizmy to też czyste oszczędności dla właścicieli.